Blog - atrakcje Rymanowa Zdroju

Atrakcje i ciekawe miejsca w Rymanowie Zdroju

Atrakcyjność Agroturystyki Na Górce w Rymanowie Zdroju to przede wszystkim uzdrowisko Rymanów Zdrój oraz cenne zabytki kulturowe i historyczne związane z uzdrowiskiem Rymanów Zdrój. Agroturystyka Pokoje na Górce w Rymanowie Zdroju to wspaniały "przystanek" na rodzinne wakacje. Oferujemy noclegi w centrum uzdrowiska Rymanów Zdrój tuż 50 metrów od parku zdrojowego. Nowoczesna architektura budynku oraz wysoki standard udogodnień zapewnią Państwu maksymalny komfort podczas pobytu wypoczynkowego nad morzem. W naszym obiekcie pokoje urządzone są w standardowej stylistyce, w której można zaznać komfortu i dobrego samopoczucia. Każdy pokój posiada : TV SAT, dostęp do szybkiego internetu (WIFI) oraz dużą łazienkę z oszkloną kabiną prysznicową i WC. Istnieje możliwość połączenia kwater i wynajęcia mieszkania z dostępem do kuchni z dużą łazienką oraz tarasem.

Agroturystyka Pokoje na Górce w Rymanowie Zdroju to:

  • noclegi w komfortowych pokojach dwuosobowych, rodzinnych i apartamentach
  • bezpłatny parking
  • duży ogród z miejscem do grillowania dla naszych gości
  • W bardzo bliskim otoczeniu Agroturystyki są doskonałe warunki dla miłośników aktywnego wypoczynku – liczne szlaki turystyczne oraz ścieżki spacerowe. Sąsiadujemy bezpośrednio z parkiem zdrojowym

Do centrum miasta od naszej agroturystyki jest zaledwie 400 metrów. Dogodna lokalizacja sprawia, że wszędzie jest blisko. Położenie naszej agroturystyki umożliwia łatwy dostęp do najbardziej atrakcyjnych miejsc Rymanowa Zdroju i zarazem stanowi idealny punkt startowy do zwiedzenia regionu: serdecznie zapraszamy!