Cennik naszych usług

Zobacz nasze ceny

Doby Osoby dorosłe Dzieci Zwierzęta
1 doba 35 pln 20 pln Do uzgodnienia
2-4 dób 32 pln 16 pln Do uzgodnienia
Powyżej 4 dób 30 pln 15 pln Do uzgodnienia

Komfortowe pokoje z łazienkami w Rymanowie Zdroju

Rymanów Zdrój noclegi w Agroturystyce "Na Górce". Witamy Państwa na stronie internetowej Agroturystyki Pokoje Na Górce w Rymanowie Zdroju. Jesteśmy przekonani, iż ułatwi ona Państwu podjęcie decyzji jaką jest dokonanie wyboru miejsca pobytu wakacyjnego lub weekendowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i czekamy na Państwa w naszej Agroturystyce Na Górce w centrum Rymanowa Zdroju.

W swojej ofercie posiadamy oprócz dwóch pokoi 2 osobowych 2 mieszkania, które oferują po 6 miejsc noclegowych. Bogato wyposażone mieszkania z dużymi łazienkami i dostępem do kuchni stanowią idealne miejsce na wypad rodzinny w Rymanowie Zdroju. W każdym mieszkaniu mogą Państwo skorzystać z darmowego dostępu do sieci WiFi oraz telewizji z 30 kanałami.

W naszej agroturystyce oferujemy pokoje 2 osobowe ekonomiczne z możliwością wynajęcia pokoju dla 1 osoby oraz 2 mieszkania 6 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Ponadto na wyposażeniu są drewniane meble, wygodne łóżka, telewizor o przekątnej 22”, szybki internet WiFi.